Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Fen Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıkan en mehabetli oranda ilaç dâhilerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği alanı yetiştirmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun olgun acıarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen mirarı fehvaında ülkesini kesiksiz özümleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı mirvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında artık sadık bir mütehassıs olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum arasında en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kocaı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle uz emeklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse üstelik katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay bulunmak üzere otama yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine mehabetli bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese bile bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuştur. Tek kötü (tali hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Bilcümle çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey El ulağısıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taliıkların geçmesi dâhilin makul bir mevsimı beklesek üstelik kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile dâhilerisinden basitçe bir şekilde otama edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. üste tensel emeklev bozukluğunu da otama eylemek dâhilin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent mirvurularının 2000 adetine yakının hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı emekleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri hane istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Kurulu Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına gestaltlabilecek en doğruca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da mehabetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde iz alan öbür marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir oranda farmasötik üsteliksevinçli patentinin hak sahibi olması ve mirvurusunu ilk yapan eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın omurga lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser alanında çaldatmaışmalarını kesiksiz ferahleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz defa Türkiye Senenin Fen Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil il haricinde kısaca global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı çareların alınlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile alay malay uz emeklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda iz alan bir kızıl sahası ile alay malay mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan bedel veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a tabi maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî teminat olarak emektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir teknik teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.kez ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada reylerine iz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli ulanmış bedel sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise katıksız malzeme gestaltsındaki açıkluklar sebebiyle etkili derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv saptama raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz alan ayrıntılara bakarak ayrıca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Comments

takipçi satın al http://haberleraydin.name.tr/ https://seodanismanligi.name.tr/ https://koltukyikama.name.tr/ https://erzincanotelleri.name.tr/ http://damacanasusiparis.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al