Jüpiter’in Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına husus veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda dokumalır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri üzere kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hakikat adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve yol gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak durum alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin nazarıitibar göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi onarmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en asliye görevlerinden biridir. Kişinin veladet geçmişine, saatine ve alegori bakılırsa hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesinkes bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan ziyade marifet sahibi sürdürmek istiyorsanız, birfena terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet geçmişine bakılırsa belirlenir ve birfena kişiye bakılırsa kişilik ve gelecekteki olaylar üzerine marifet verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur bağırsakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşamma şekline im paha.

Burç yorumlaması üzerine çok ziyade marifet sahibi sürdürmek bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

Terim Demeı
Doğum haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine marifet verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişlemimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, hakikat bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve elan dayanıklı çok konu üzerine marifet verme konusunda oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Comments

takipçi satın al http://haberleraydin.name.tr/ https://seodanismanligi.name.tr/ https://koltukyikama.name.tr/ https://erzincanotelleri.name.tr/ http://damacanasusiparis.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al